Peugeot 2008
1.2 PureTech Blue Lion 2e Eigenaar|Navi|Pano|Trekhaak|Airco|Cruise|PDC|Carplay|N.A.P|APK tot 05-2027
Direct kopen, basisprijs: € 9.249,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.249,-
LEASEPRIJS: € 152,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.849,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Blue Lion 2e Eigenaar|Navi|Pano|Trekhaak|Airco|Cruise|PDC|Carplay|N.A.P|APK tot 05-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 mei 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 71.511 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 152,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.249,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ST-091-R |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 590 kg |
| Gewicht: | 1.065 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.655 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 580 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" LMV Hydre Gris
- Glazen panoramadak, extra getinte achterruit
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Peugeot Connect NAV
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB+ digitale radio-ontvangst
- Interieur & Comfort
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Trekhaak
- 2e Eigenaar
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Lichtmetalen Velgen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoud boekjes
- Panorama
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges